Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Кърджали, Център
200 €
391.17 лв.

(3.08 €, 6.02 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 8:33 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 135 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
8-ми от 12

Описание на имота:

Дава се под наем двустаен апартамент, намиращ се в центъра на града, в района на автогарата. Апартамента се състои от коридор, хол с кухня, спалня, баня с тоалетна и една тераса. Апартамента е разположен на осми непоследен етаж с постоянно работещ асансьор. В близост се намират големи вериги магазини, училище, детска градина, спирка, аптека и др.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0882975803

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Ергюн Сюлейман н.
0882975803
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
АГЕНЦИЯ КЪРДЖАЛИ 7
0877 717 052
АГЕНЦИЯ КЪРДЖАЛИ 7 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
kardjali7.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, ул. Васил Левски 5
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Кърджали, Център
Обява: 2c177795918401074

200 €
391.17 лв.
История на цената
(3.08 €, 6.02 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност